Paskelbta Pakomentuoti

Populiariausi krepšinio bateliai 2023 metais

Populiariausi krepsinio bateliai

Krepšinio bateliai yra vienas iš svarbiausių krepšininko „įrankių”, kuris gali turėti didžiulį poveikį žaidimo kokybei. Jie yra nuolat tobulinami, naudojant naujausią technologiją, norint užtikrinti maksimalų komfortą, amortizaciją ir sukibimą ant parketo. 2023 metai tikrai nebuvo išimtis ir buvo pristatyta keletas naujų ir pažangių krepšinio batelių modelių. Šiame straipsnyje apžvelgsime pačius populiariausius.

Krepšinio bateliai TOP 5

1. Nike LeBron 20.
Nike LeBron serija jau seniai yra viena iš populiariausių krepšinio batelių kolekcijų pasaulyje, o 2023 metais buvo pristatytas naujas LeBron 20 modelis. Šie krepšinio bateliai turi naujausias Nike technologijas, pavyzdžiui, amortizacijos sistemą ir laisvumo pojūtį.

2. Adidas Harden Vol. 6
James Harden Vol. 6 yra antrasis batelių modelis, kuris užvadintas NBA žvaigždės Jameso Hardeno vardu. Šis krepšininkas garsėja ne tik savo puikiu žaidimu, bet ir atpažįstamu stiliumi aikštelėje. Harden vardiniai bateliai sušvelnina smūgį šokinėjant ant parketo, o naujausioje kolekcijoje yra naudojama dar labiau patobulinta Boost amortizacija.

3. Under Armour Curry 10.
Stephenas Curry yra vienas garsiausių krepšininkų pasaulyje, o jo žaidimas ir stilius įkvėpia daugelį jaunų žaidėjų. Jo vardo krepšinio bateliai būtent tai atspindi. 2023 metais buvo pristatytas naujas Under Armour Curry 10 modelis, kuriame buvo papildomai pagerintas batelių lengvumas ir patogumas.

4. Puma Uproar.
Puma įžengė į krepšinio batelių rinką palyginus neseniai, tačiau jau pasirodė gan sėkmingi modeliai. Pavyzdžiui, su Puma Uproar žaidžia eilė garsių NBA žvaigždžių, tokių kaip DeMarcus Cousins. 2023 metų serijoje buvo pristatytas naujas dizainas ir dar patobulinta technologija, kad krepšinio bateliai taptų efektyvesni aikštelėje.

5. Jordan Why Not? Zer0.6
Russellas Westbrookas yra neįtikėtinai atkaklus ir energingas žaidėjas, o jo „Jordan” bateliai, kurie vadinami Why Not? Zer0.6, tai atspindi. Tai yra jau šeštoji batelių modelio versija, kurioje įtrauktos naujos technologijos. Jos pagerina batelių sukibimą su danga ir tuo pačiu stabilumą aikštėje.

2023 metai buvo turiningi krepšinio batelių rinkoje. Nike, Adidas, Under Armour, Puma ir Jordan ženklai pristatė naujausias technologijas ir įdiegė inovatyvius dizaino sprendimus, kad patenkintų net ir pačio kaprizingiausio krepšinio aistruolio poreikius. Pažymėtina, kad tai tik keletas populiarių krepšinio batelių modelių 2023 metais. Būtų įdomu sužinoti, kuriuos batelius jūs pasirinkote šiam sezonui. Parašykite komentaruose!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *