Paskelbta Pakomentuoti

Geriausi krepšinio kamuoliai pasaulyje

Geriausi krepšinio kamuoliai

Krepšinio kamuoliai yra neatsiejama žaidimo dalis, o jų pasirinkimas išties didelis. Pasaulyje yra daugybė kompanijų, kurios užsiima kamuolių gamyba, tačiau ryškiausi lyderiai yra keturi: Spalding, Molten, Wilson, Nike. Šiame straipsnyje ir aptarsime kokie yra geriausi šių kompanijų krepšinio kamuoliai. Kurie yra laikomi išskirtiniais dėl jų kokybės ir dizaino.

Geriausi krepšinio kamuoliai

1. Spalding TF-1000 Legacy

Spalding – vienas didžiausių ir žinomiausių sporto prekių ženklų pasaulyje. Šios kompanijos krepšinio kamuoliai naudojami daugelyje profesionalų bei mėgėjų krepšinio lygų.

Spalding sukūrė originalų krepšinio kamuolį ir iki šiol išlieka lyderiu šioje srityje. Kalba eina apie TF-1000 Legacy. Su šiuo kamuoliu žaidžiama stipriausioje Europos lygoje – Eurolygoje.

Eurolygos kamuolys
Eurolygos krepšinio kamuolys

Kokia antra pagal stiprumą Europos krepšinio lyga? Ko gero, daugelis sutiks, jog tai Ispanijos krepšinio lyga. Ir taip, šiose pirmenybėse taip pat rungtyniaujama su Spalding TF 1000.

Ispanijos krepšinio lygos kamuolys
Ispanijos krepšinio lygos kamuolys Liga Endesa

Ir ne tik Europoje Spalding krepšinio kamuolys yra itin populiarus, bet ir kituose žemynuose. Pvz Australijos krepšinio lygoje taip pat rungtyniaujama su TF-1000 Legacy.

2. Molten BG5000

Dar vienas gerai žinomas ir gerbiamas prekių ženklas yra „Molten”. Šios kompanijos kamuoliai taip pat laikomi aukščiausios kokybės lygmenyje ir jau daug metų su su jais yra rungtyniaujama tarptautiniuose FIBA čempionatuose, Olimpinėse žaidynėse.

Molten krepšinio kamuoliai

Molten BG5000 yra pažangiausias šios kompanijos gaminys, su kuriuo yra žaidžiama jau minėtose pačio aukščiausio kalibro krepšinio varžybose.

3. Wilson NBA Oficial Game Ball ir Wilson Evolution

Ilgus metus Spalding buvo oficialus kamuolių tiekėjas NBA lygai, tačiau nuo 2021-2022 metų sezono Wilson kompanija perėmė šią estafetę. Būtent su šio prekinio ženklo krepšinio kamuoliu šiuo metu yra rungtyniaujama stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje.

NBA krepšinio kamuolys wilson

Po šio įspūdingo susitarimo su NBA lyga Wilson kompanija vėl pateko į krepšinio kamuolių gamintojų elitą, o jos NBA kamuolys yra neabejotinai vienas geriausių pasaulyje.

Wilson evolution krepšinio kamuolys

Taip pat labai populiarus ir jau užsitarnavęs savo vardą yra ir Wilson Evolution krepšinio kamuolys, kuris jau eilę metų yra vienas perkamiausių kompanijos kamuolių dėl savo aukštos kokybės.

4. Nike Elite Championship

Taip pat, verta paminėti „Nike” krepšinio kamuolius, kurie taip pat turi stiprų vardą šioje srityje. Prekių ženklas žinomas dėl jų inovatyvumo ir aukštos kokybės. Jie yra populiarūs tarp žaidėjų visame pasaulyje ir garantuoja aukštą lygį bei patikimumą žaidimo metu.

Nike krepšinio kamuolys Elite championship

Nike Elite Championship yra neabejotinai vienas geriausių šios kategorijos kompanijos gaminių.

Taigi, visi šie prekių ženklai, „Spalding”, „Wilson”, „Molten” ir „Nike”, laikomi geriausiais pasaulyje krepšinio kamuolių gamintojais ir pasižymi aukščiausios kokybės, šiuolaikiškais dizainais, pritaikyta geometrija, tvirtumu ir atsparumu hidrodinaminiam veikimui bei ilgaamžiškumu. Rinkdamiesi bet kurį iš šių prekinių ženklų kamuolį, galite būti tikri, kad turėsite geriausią įrankį žaidimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *