Biosteel Recovery papildai

recovery-biosteel-1

Krepsininkas.net internetinė parduotuvė plečia Biosteel papildų asortimentą. Toronto Raptors su Jonu Valančiūnu priešakyje savo įspūdingais laimėjimais skatina išbandyti Biosteel papildus, kurie, panašu, yra efektingi net ir NBA žaidėjams, patiriantiems didžiulį fizinį krūvį. Itin krepšininkų pamėgti Biosteel High Performance Sports Mix paskatino ieškoti ir kitų Biosteel siūlomų produktų krepšininkams. Taigi dabar jau galima įsigyti ir Biosteel Advanced Recovery Formula. Biosteel Recovery papildai – tai miltelių pavidalo sporto papildai naudojami po treniruotės ar rungtynių efektyviam ir greitam atsigavimui, raumenų atstatymui. Papilduose naudojamos Bio-Pro ir Bio-Gen formulės neįtikėtinai greitai atstato organizmą po didelių fizinių krūvių, būtent dėl šios priežasties Biosteel Recovery papildai yra mėgstami geriausių ir aukščiausio lygio sportininkų. Bio-Gen formulė padidina raumenyse esančio glikogeno išskaidymą ir pagreitina atsigavimą tarp treniruočių/rungtynių. Bio-Pro formulė padidina raumenų baltymų sintezę, padeda atstatyti sunkiai dirbančius raumenis kartu didinant liesą raumenų masę. Šie papildai yra sertifikuoti, nėra draudžiamų medžiagų, pagaminti iš aukščiausios kokybės ekologiškų ingridientų. Sudėtyje nėra glitimo, todėl nesukelia alergijos. Tai ypatingai greitai ir gerai fizines jėgas ir raumenis atstatanti priemonė.

Papildų vartojimas: Vartoti reikia iš karto po treniruočių/rungtynių. Biosteel Advanced Recovery Formula pakuotėje yra 1360g papildų miltukų pavidalu. Taip pat pakuotėje yra įdėtas 36 gramų talpos šaukštelis. Darydami gėrimą sumaišykite 1-3 šaukštelius su 250ml – 1000 ml šalto vandens (vendens kiekis gali skirtis pagal jūsų norimą skonio intensyvumą). Vienos Biosteel Advanced Recovery Formula pakuotės naudojant minimalias rekomenduojamas dozes užtenka ~2mėn. Įspėjame, kad papildus reikia laikyti gerai uždarytus, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Papildus rekomenduojama vartoti pagal kūno svorį:
Suaugusiems iki 70 kg – 1 šaukštelis.
Suaugusiems nuo 70 kg iki 100 kg – 2 šaukšteliai.
Suaugusiems virš 100 kg – 3 šaukšteliai.

Krepsininkas.net el.parduotuvėje kartu perkant Biosteel Advanced Recovery Formula ir Biosteel High Performance Sports Mix dovanų gausite Biosteel plaktuvę (gertuvę), kuri yra pagaminta iš ekologiškų priemonių, nenaudojant plastikiniuose induose dažnai esančių parabenų.

biosteel-rinkinys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.