Adidas J Wall krepšinio bateliai

Adidas J Wall

Washington “Wizards” krepšinio klubo lyderis, John Wall, yra vienas geriausių įžaidėjų NBA lygoje. Adidas kompanija įvertino krepšininką ir dabar jis turi pirmuosius vardinius batelius adidas J Wall. John Wall prisijungė prie tokių krepšinio žvaigždžių, kaip Lebron James, James Harden ir Dwight Howard turėdamas ir savo vardinių batelių liniją.

Adidas J Wall krepšinio bateliai demonstruoja itin didelį dizainerių įdirbį. Ant liežuvėlio, išorėje netoli kulno ir batelių priekyje pritaikyti JW inicialai atrodo išties įspūdingai. Batelių paviršius pasižymi Ypatingu patvarumu, tačiau yra iš orui pralaidaus tinklelio, todėl pėda nuolat kvėpuos. J Wall 1 batelių pade yra panaudota Adiprene amortizacinė technologija. Ši medžiaga kartu su minkštu tarppadžiu užtikrina smūgio sugėrimą leidžiantis ant žemės.

Batelyje integruota Fitframe technologija užtikrina pėdos stabilumą batelyje keičiant bėgimo kryptį. Kadangi bateliai yra aukšto profilio, jie apsaugos jūsų čiurną nuo įvairių traumų. Batelių guminis padas yra išskirtinis tuo, jog ant jo yra perteiktas Jungtinių Amerikos Valstijų žemėlapis, o sudėjus abu batelius greta ant pado matosi užrašas Wall. Šie kedai yra suprojektuoti specialiai Johnui Wallui ir leidžia aikštelėje būti pačiu greičiausiu.

Šiuo metu pirmieji vardiniai John Wall krepšinio bateliai „Krepsininkas.net“ internetinėje sporto prekių parduotuvėje kainuoja iki 107 eurų. Juos galite pasirinkti iš trijų skirtingų spalvų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.