Jordan Flight Time 14.5 krepšinio bateliai

Jordan Flight Time 14.5

Šiandien pristatysime Jordan Flight Time 14.5 krepšinio batelius. Michael Jordan – žmogus tituluojamas vienu geriausių visų laikų pasaulio krepšininku. Būtent MJ yra daugumos jaunųjų krepšinio talentų idealas ir autoritetas. Nieko keisto, kad jaunieji krepšininkai nori būti panašūs į legendinį krepšininką bei renkasi jo vardo krepšinio batus.

Vertėtų žinoti tai, kad Jordan krepšinio bateliai garsėja patvarumu, stabilumu, todėl, nenuostabu, kad dažnai jie būna sunkesni ir masyvesni. Krepšininko vardiniai kedai yra kuriami integruojant nepriekaištingą amortizaciją, kuri palengvintų atsispyrimą ir nusileidimą ant žemės bei užtikrintų stabilumą.

Jordan Flight Time 14.5 krepšinio batelių pristatymas

Jordan Flight Time 14.5 yra tarpinis modelis tarp 14-ojo ir 15-ojo modelio. Ant batelio puikuojasi net du vardiniai Jordan logotipai. Batelio priekinė dalis yra aptraukta lakuota dirbtine oda. Šiuose bateliuose įdiegtos modernios technologijos, padaro juos išskirtiniais. Flight Web technologija stabiliai įtvirtina čiurną ir apsaugo ją nuo traumų. Air Zoom ir Lunarlon technologijos suteikia bateliams puikias amortizacines savybes. Batelio priekyje esanti Air Zoom sistema idealiai priglunda prie pėdos ir užtikrina staigų pirmąjį žingsnį.

Tuo tarpu Lunarlon putos yra batų gale ir puikiai sugeria smūgius ir užtikrina puikią amortizaciją. Vidinė batelio dalis ir jo liežuvėlis yra labai minkšti, todėl puikiai prisitaiko ir maloniai priglunda prie kiekvieno pėdos išlinkimo. Guminis batelio padas garantuoja ilgaamžiškumą ir puikų sukibimą su krepšinio aikštelių danga. Šiuose bateliuose pritaikytos moderniausios technologijos padės jums staigiai judėti gynyboje bei skubėti į greitą puolimą. Šis Jordan batelių modelis yra pats geriausias pasirinkimas tiems krepšininkams, kurie vertina kokybę ir ilgaamžiškumą.

Internetinėje krepšinio prekių parduotuvėje galite įsigyti trijų skirtingų spalvų Jordan Flight Time 14.5 krepšinio kedus. Jų kaina siekia 101 eurą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.