Nike Zoom Run The One – vikrumui puoselėti

Nike Zoom run the one

Jūsų dėmesiui – vardiniai vieno geriausių NBA įžaidėjų James Harden bateliai – Nike Zoom Run The One. Nors šis modelis jau senesnio leidimo ir dabar „Krepsininkas.net“ elektroninėje parduotuvėje yra likę vos keli dydžiai, tačiau buvo labai populiarus ir mėgstamas. Kaip ir dauguma James Harden batelių taip ir šie yra žemo profilio, todėl nevaržo judesių, kas ypatingai svarbu įžaidėjams ar gynėjams.

Kuriant šiuos krepšinio batelius didžiausias dėmesys buvo skiriamas tam, kad bateliai netrukdytų atlikti staigių judesių, nevaržytų. Nike kompanijai pavyko pasiekti tai, ko norėjo – Nike Zoom Run The One ideliai tinka būtent vikriems žaidėjams. Kadangi krepšininkai atlieka daug staigių pagreitėjimų ir staigiai keičia kryptis, todėl reikia, kad bateliai garantuotų maksimalų stabilumą ir neleistų pėdai slankioti. Tam pasiekti buvo panaudota Nike Flywire technologija ir vidinė „kojinė“, kuri užtikrina puikų pėdos prigludimą prie bato.

Naudojant tam tikras technologijas siekiamybė buvo ne tik „įkrauti“ kiek įmanoma daugiau technologijų, bet ir pasiekti kaip įmanoma didesnį krepšinio batelių lankstumą bei lengvumą. Tinkleliu dengtas paviršius užtikrina nepriekaištingą ventiliaciją. Nike Zoom Air pagalvėlės kartu su Injected Phylon užtikrina jautrią amortizaciją ir prispaudžia koją arčiau žemės. Guminis padas garantuoja patvarumą ir gerą sukibimą su danga.

Verta paminėti, kad krepšininkų atsiliepimai apie šiuos krepšinio batelius labai geri. Krepšininkai, kurie treniravosi ir žaidė su šiais krepšinio bateliais akcentuoja, jog Nike Zoom Run The One yra labai minkšti, puikiai amortizuojantys ir nepriekaištingai priglundatys prie kojos, o tai suteikia visapusišką komfortą ir netrukdo atlikti įvairių judesių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.