Nike Hyperdunk 2015 krepšinio bateliai

Nike Hyperdunk 2015Kiekvienas krepšinio batelių tendencijomis besidomintis krepšininkas žino, kad kiekvienais metais prieš naująjį krepšinio sezoną Nike kompanija išleidžia naują Hyperdunk modelį. Ir tai vyksta jau 8 metus. Ir kiekvienais metais šis krepšinio batelių modelis sulaukia didelio dėmesio, pasisekimo bei pagyrų. Ir šie metai – ne išimtis. Hyperdunk modelio fanams turime gerą žinią – naujieji Nike Hyperdunk 2015 jau Lietuvos parduotuvių lentynose. Nike Hyperdunk šį kartą sugrįžo ne tik patobulėję technologijų atžvilgiu, bet ir akivaizdžiai matomi dizaino pokyčiai, kurie sukėlė įvairiausių diskusijų.

Dar labiau patobulinti krepšinio bateliai Nike Hyperdunk 2015 yra lengvi, jautriai reaguojantys į staigius judesius. Nors bateliai yra itin aukšto profilio, tačiau dėl viršutinės dalies lankstumo jausmas apsiavus šiuos krepšinio batus yra toks, lyg jie būtų žemo profilio. Kita vertus, naudojant pažangiausias Nike technologijas bateliai pasižymi stipresniu čiurnos prilaikymu ir apsauga. Čiurnos apsauga yra sudaryta iš lanksčių putų, kurios įtvirtina čiurną ir tokiu būdu apsaugo nuo galimų traumų. Hyperfuse besiūlis paviršius pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu, tinklelis suteikia lengvumo ir lankstumo. Nike Flywire technologija apgaubia pėdą, leidžia jai dinamiškai judėti ir pajausti kuo natūralesnius judesius. Phylon putomis užpildytas padas leidžia prispausti pėdą arčiau žemės, o Nike Zoom Air užtikrina optimalią amortizaciją bei puikiai sugeria smūgius.

Nike Hyperdunk 2015 pasižymi kiek kitokiu padu – panaudota universali pado konstrukcija, kurios dėka su šiais bateliais galima žaisti tiek salės, tiek lauko krepšinio aikštelėse. Verta pastebėti, kad išoriškai batelio padas ir kulnas atrodo aukštas, tačiau tai yra tik dizaino dalis. Išorinis padas yra padarytas taip, kad apgaubtų batelio pado šonus ir tokiu būdu sustiprina stabilumą bei apsaugą vidurinėje pėdos dalyje. Be to, medžiagos išėmimas ties kulnu (kas sudaro aukšto kulno imitaciją) palengvina batelio svorį bei leidžia geriau atsiskleisti Nike Zoom Air amortizacinėms savybėms.

Nike Hyperdunk 2015 krepšinio batelius jau galite įsigyti „Krepsininkas.net“ elektroninėje krepšinio prekių parduotuvėje. Šiuo metu galima rinktis iš 4 spalvų: www.krepsininkas.net/paieska?vars/name/hyperdunk+2015

Nike Hyperdunk 2015 krepšinio batelių foto

Nike Hyperdunk 2015

Nike Hyperdunk 2015

Nike Hyperdunk 2015

Nike Hyperdunk 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.