Nike Featherlight Tennis kepurė

Nike Featherlight Tennis

Atėjus vasarai, dauguma sportininkų iš sporto salių keliasi treniruotis į lauko aikšteles, parkus, stadionus. Perkėlus treniruotes į lauko aikštes, sportininkai turi pagalvoti ir apie šiek tiek kitokią aprangą nei įprastai. Sportuojant lauke vasaros metu, patartina dėvėti kepuraitę, kuri apsaugos jus nuo tiesioginių saulės spindulių. Viena tokių galėtų būti Nike Featherlight Tennis kepurė.

Nike Featherlight Tennis kepurės sudėtis yra 100% poliesteris. Šis audinys yra populiarus dėl keleto savo savybių, jis greitai džiūva, yra lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko savo esamą formą. Taip pat šios kepurės audinys beveik nesiglamžo, nenusiskalbia, yra tamprus, stiprus ir patvarus.

Kepurės snapelis yra sustiprintas ir apsaugantis nuo saulės. Nike Featherlight Tennis kepurė sugeria prakaitą ir išstumia jį į paviršių, todėl per treniruotes galva išliks sausa ir jausitės patogiai. Kepuraitė tiks tiek dideliems tiek mažiems sportininkams, nes jos dydis yra universalus, reguliuojamas juostele.

Nike Featherlight Tennis kepurė idealiai tiks treniruotėms šiltomis dienomis. Šią kepurę galite įsigyti krepsininkas.net internetinėje parduotuvėje. Daugiau įvairių kepurių galite rasti krepsininkas.net e-parduotuvėje: kepurės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.