Krepšinio bateliai Adidas Ownthegame

Adidas Ownthegame

Adidas kompanija yra viena žinomiausių sporto prekių ženklų visame pasaulyje. Ne išimtis ir Lietuva. Kalbant konkrečiai apie krepsininkas.net elektroninę parduotuvę tai adidas krepšinio bateliai yra vieni populiaresnių. Šį kartą pristatysime Adidas Ownthegame krepšinio batelių modelį, kuris puikiai tinka platesnių pėdų savininkams.

Adidas Ownthegame krepšinio kedai yra priskiriami ekononomiškai klasei – bateliai yra gana pigūs, bet kokybiški. Šį modelį dažniausiai renkasi tie sportininkai, kurie krepšinį žaidžia daugiau mėgėjiškame lygmenyje, savo malonumui. Adidas Ownthegame krepšinio batelių paviršius yra padengtas sintetine oda, kuri garantuoja patvarumą ir lengvumą. Batelio vidus padengtas minkšta ir patogia tekstile. EVA putos taip pat garantuoja batelio lengvumą bei amortizaciją.

Adidas Ownthegame batuose naudojama speciali kelties pakėlimo TORSION® SYSTEM technologija, kuri užtikrina patogų batelio dėvėjimą. Todėl ši krepšinio avalynė tinka žmonėms, kurie turi aukštesnę keltį ar platesnę pėdą. Krepšinio batelius Adidas Ownthegame galite įsigyti krepsininkas.net el. parduotuvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.