Adidas Mad Handle 2 krepšinio bateliai

Adidas Mad Handle 2

Artėjant naujam krepšinio sezonui, krepšininkai pradeda rūpintis ir nauja savo krepšinio avalyne. Vieni iš populiaresnių krepšinio batelių krepsininkas.net parduotuvėje šiuo metu yra Adidas Mad Handle 2.

Adidas Mad Handle 2 krepšinio bateliai puikiai tinka žaidžiant lauke ar salėje. Šiuose bateliuose yra ypatingai minkštas OrthoLite pamušalas, kuris apsaugo odą nuo nutrynimų ir nuospaudų. Su šiais nemalonumais turbūt yra susidūręs nevienas krepšininkas, todėl supras šios technologijos svarbą. Technologinė sistema Torsion padeda bateliams prisitaikyti prie jūsų pėdos ir ją saugiai įtvirtinti. Taip pat dėka šios sistemos, batelio pado viduriniai daliai yra suteikiamas papildomas lankstumas, kuris leidžia lengviau judėti.

Kadangi Adidas Mad Handle 2 krepšinio kedai yra aukšto profilio, suveržus juos aukštai ties čiurnos kauliuku, jūsų koja bus apsaugota nuo pasukimų ir kitų rimtų, skausmingų traumų. Mad Handle 2 batelių paviršius puikiai apgaubia pėdą, o orui pralaidus tinklelis vėsina ir gaivina koją, todėl ji mažiau prakaituoja. Bateliai turi puikias amortizacines savybes, nes jų padas sudarytas iš dvigubo sluoksnio, o tai leis aikštelėje jaustis patogiai ir minkštai.

Paminkštintas Eva vidpadis prisitaikys prie jūsų pėdos bei suteiks papildomo komforto. O išėmus šį vidinį batelio paduką, galima pamatyti vietą skirta Adidas miCoach elektroniniam prietaisui. Šis prietaisas padeda stebėti treniruočių intensyvumą, tačiau perkant batelius šis prietaisas near pridedamas. Specialus, banguoto rašto, iš gumos padarytas batelio padas, užtikrins puikų sukibimą įvairiomis kryptimis, kai reikia greitai sustoti, startuoti ar keisti bėgimo kryptį žaidžiant ant įvairių dangų.

Krepsininkas.net elektronineje sporto prekių parduotuvėje galite įsigyti dviejų skirtingų spalvų batelius vaikams, bei dar dviejų skirtingų spalvų batelius suaugusiems. Adidas Mad Handle 2 krepšinio batų vaikams kaina svyruoja nuo 44 iki 49 eurų, o kedams suaugusiems šiuo metu yra taikoma nuolaida ir jie mūsų parduotuvėje dabar kainuoja 58 eurus. Šiuos batelius galite įsigyti internetu, pirkimo nuoroda: www.krepsininkas.net/paieska?vars/name/mad+handle arba atvykę į mūsų biurą Kaune K. Donelaičio gatvėje 33-117b kabinete. Dar turime įvairių dydžių, todėl paskubėkite įsigyti!

Adidas Mad Handle 2 krepšinio batelių foto:

Adidas Mad Handle 2

Adidas Mad Handle 2

Adidas Mad Handle 2

Adidas Mad Handle 2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.