Spalding NBA logoman – mini krepšinio lenta

mini krepsinio lenta

Mini krepšinio lenta – dažnai naudojama ne tik vaikų kambariuose, bet ir darbo vietoje, biure. Pastaruoju metu ši krepšinio lenta ypatingai populiarėja biuruose, kai darbuotojai išnaudoja pertraukėles tarp darbų būtent žaisdami krepšinio žaidimus.

Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo 40-ajame straipsnyje teigiama, kad darbuotojams turi būti suteikiamos papildomos ir specialios pertraukos tarp darbų. Šių pertraukų tikslas yra išsaugoti darbuotojų darbingumą, gerinti jų darbo našumą ir kokybę, apsaugoti juos nuo nuovargio ar pervargimo. Tad vienas iš geriausių atsipalaidavimo būdų būtų įvairūs žaidimai naudojant mini krepšinio lentą.

Kadangi tai nėra tradicinis krepšinio žaidimas, lenta ir kamuoliukas yra labai maži, todėl žaidimas puikiai įtrauks ne tik vyriškos lyties atstovus, bet ir krepšinio nežaidžiančias moteris. Žinoma, mini krepšinio lenta išlieka populiariausia vaikų kambariuose.

Populiariausia tokio tipo mini lenta krepsininkas.net parduotuvėje šiuo metu yra su NBA lygos logotipu. Šią ir kitas mini krepšinio lentas (su įvairių NBA komandų logotipais) galite įsigyti čia: www.krepsininkas.net/paieska?vars/name/mini+lenta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.