Krepšinio lankas – populiari prekė

spalding-amortizuojantis-lankasKrepšinio lankas – turbūt svarbiausias krepšinio konstrukcijos elementas ir itin populiari prekė vasaros laikotarpiu. Daiktas (galbūt net galėtume pavadinti „taikinys“) be kurio krepšinis neegzistuotų ir žaisti būtų neįmanoma. Krepšinio lankai būna profesionalūs, pusiau profesionalūs ir įprastiniai, skirti daugiau mėgėjiškam žaidimui.

Profesionalus krepšinio lankas yra dviejų ašių, pagamintas iš 20 mm kalibruoto plieno strypo. Šis lankas yra aprobuotas FIBA, todėl tinka įvairiausio lygio varžyboms, tiek nacionaliniame, tiek ir tarptautiniame lygmenyje. Dar vienas svarbus aspektas yra tas, kad profesionalus krepšinio lankas amortizuoja ne tik žemyn, bet ir į šonus. Tuo tarpu pusiau profesionalus lankas krepšinio lankas nėra aprobuotas FIBA, amortizuoja tik aukštyn-žemyn, tačiau taip pat yra pagamintas iš 20 mm kalibruoto plieno strypo bei turi dvi sustiprintas spyruokles, kurios leidžia žaidėjui kabintis ant lanko.

Dar vienas šiek tiek paprastesnis lankas ant kurio taip pat galima kabintis – Spalding amortizuojantis krepšinio lankas Slam Jam. Tai populiariausias lankas krepsininkas.net parduotuvėje. Lankas yra standartinio dydžio, amortizuojantis, kokybiškas, tvirtas ir ilgaamžis (pagamintas iš plieno).

Žinoma, tiems krepšininkams, kuriems krepšinio lankas reikalingas tik laisvalaikiui lengvam pamėtymui ar žaidimui, krepsininkas.net parduotuvėje galima rasti ir paprastesnių bei pigesnių krepšinio lankų. Kiekvienam pagal poreikį ir galimybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.