Jordan krepšinio batai

jordan-super-fly-2-poVienas geriausių visų laikų pasaulio krepšininkų Michael Jordan (MJ) – daugumos jaunųjų krepšinio talentų autoritetas ir idealas. Todėl nieko keisto, kad jaunieji krepšininkai stengiasi būti panašūs į legendinį krepšininką, renkasi jo vardo aprangą, aksesuarus, krepšinio ar laisvalaikio batus. Žinoma, svarbiausia krepšininkams yra krepšinio avalynė.

Nors Lietuvoje MJ vardiniai krepšinio batai nėra populiariausiųjų viršūnėje, tačiau technologijų atžvilgiu niekuo nenusileidžia kitiems Nike ar Adidas krepšinio bateliams. Vertėtų žinoti tai, kad Jordan krepšinio bateliai garsėja patvarumu, stabilumu, todėl, nenuostabu, kad dažnai būna sunkesni ir masyvesni. MJ dar buvo vadinamas „Air Jordan“ (skrajojantis Jordan) dėl puikių šuolio galimybių, todėl krepšininko vardiniai bateliai buvo ir yra kuriami integruojant nepriekaištingą amortizaciją, kuri palengvintų atsispyrimą ir nusileidimą ant žemės bei užtikrintų stabilumą.

Šiuo metu krepsininkas.net elektroninėje parduotuvėje populiariausi Jordan linijos krepšinio batai – Jordan Super.Fly 2 PO. Šie krepšinio bateliai, kaip ir dauguma kitų, pasižymi tvirtumu, šoklumu, stabilumu. Beveik visas batelių paviršius yra padengtas itin lengva, bet stipria, orui pralaidžia „Fuse“ medžiaga. „Dynamic Flywire“ technologija suteikia patogų, dinamišką ir stabilų batelių prigludimą prie kojos sportuojant.

Už amortizaciją yra atsakingos „Zoom Air“ pagalvėlės, o tam, kad jos būtų geriau išnaudojamos ir dar geriau sugertų smūgius bei geriau reaguotų judant, kompanija bateliams pritaikė inovatyviąją „Flightplate“ technologiją su „Pebax“ „lėkštele“, kuri yra integruota batelio priekyje. „Flight Plate” veikia tokiu principu, jog šuolio bei nusileidimo metu plokštelė sustiprina grįžtamąją smūgio energiją ir padeda paskirstyti ją po visą pėdą.

Geresniam ir patogesniam prigludimui prie kojos batelių kulno srityje įdėjo papildomų paminkštinimų, „vidinę kojinę“. Jordan Super.Fly 2 PO taip pat turi naujos kartos padą, kuris pasižymi ypatingu ilgaamžiškumu tose vietose, kuriose krūvis didžiausias. Dar vienas šių krepšinio batelių privalumas – jie puikiai tiks plačią pėdą ar aukštą keltį turintiems krepšininkams. Šiuo metu jau yra išleistas naujas šios linijos modelis – Jordan Super.Fly 3 PO. Pagrindinis skirtumas nuo ankstesnės šių batelių versijos yra tas, kad Jordan Super.Fly 3 PO yra labiau kvėpuojantys ir lankstesni.

Krepsininkas.net internetinėje parduotuvėje galima įsigyti ne tik prieš tai minėtuosiuos Jordan krepšinio batus, bet ir daugelį kitų – Jordan CP3.VIII, Jordan CP3.VIII AE, Jordan Super.Fly 3, Jordan Flight Time 14.5 ir t.t.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.