Krepšinio marškinėliai Krepsininkas.net shope

krepsinio-marskineliai-dvipusiai-nike-team-practiseSportuojant vienas iš svarbiausių dalykų yra ne tik tinkama avalynė, bet ir patogi apranga. Ne veltui kiekviena sporto šaka turi specifinę tik tai sporto šakai skirtą aprangą. Kalbant apie krepšinį, apranga turi būti laisva, nesuvaržanti judesių, kad krepšininkas galėtų laisvai ir nevaržomai judėti aikštelėje bei atlikti įvairius daugiakrypčius judesius nejausdamas diskomforto dėl netinkamos aprangos. Šiuo atveju kalbame konkrečiai apie krepšinio marškinėlius. Žaidžiant krepšinį – svarbiausia žaidimo dalis yra metimas, kamuolio varymasis, todėl krepšinio marškinėliai turi nevaržyti rankų judesių. Dar vienas svarbus dalykas – dėvima apranga turi greitai džiūti bei „kvėpuoti“, kad krepšininkas išlaikytų optimalią kūno temperatūrą ir galėtų efektyviai žaisti.

Elektroninėje krepšinio prekių parduotuvėje krepsininkas.net galite įsigyti įvairių modelių ir spalvų krepšinio marškinėlius. Populiariausi šiuo metu yra Nike League Practice dvipusiai treniruočių marškinėliai. Turime 4 skirtingų spalvų šio modelių marškinėlių.

Krepsininkas.net parduotuvėje galite įsigyti ne tik krepšinio marškinėlių, bet ir krepšinio šortų ar kitų krepšininkams skirtų sportinių ir laisvalaikio rūbų ar avalynės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.