Sportiniai bateliai – Nike Free 5.0

Nike-Free-Run-5-0Artėjant šiltajam metų sezonui vis dažniau sportiniai bateliai traukiami iš spintų. Vieni savo fizinę formą palaiko visus metus, kiti suskumba dailinti kūno formas atėjus pavasariui, šiltėjant orams, kada sportuoti galima jau ne tik salėje, bet ir lauke. Norint, kad treniruotės būtų efektyvios ir saugios, didelę reikšmę turi tinkamai pasirenkama avalynė.

Krepsininkas.net parduotuvė pristato vienus populiariausių treniruočių batelių Lietuvoje – Nike Free 5.0. Šie sportiniai bateliai tinka tiek bėgimui, tiek ir įprastoms treniruotėms. Pirmasis Nike Free 5.0 batelių prototipas buvo sukurtas 2002 metais. Buvo atliekami bandymai su keliomis atletų grupėmis, kurių metu paaiškėjo, kad ta sportininkų grupė, kuri avėjo Nike Free 5.0 batelius, parodė geresnius rezultatus treniruočių metu, taip pat intensyviau augo kojos raumenys ir buvo geresnis biso kūno balansas. Po tokių tyrimų Free technologija buvo pradėta taikyti vis plačiau.

Technologijos

Nike Free 5.0 bateliai pagaminti iš Nike FLYWIRE medžiagos, kuri yra lengviausia ir tvirčiausia Nike medžiaga. „Nike Flywire“ technologija užtikrina maksimalų stabilumą pėdai, o tai garantuoja, kad avalynė neprasitampys. Naudojant šią technologiją kuriami vieni lengviausių sportinių batelių. Nike Free technologijos dėka batelių padas yra ypatingai lankstus visomis kryptimis, todėl dėvint šiuos treniruočių batelius judesiai yra labai artimi judėjimui basomis, kojai leidžiama judėti natūraliai ir jaustis laisviau nei su tradiciniais bateliais. Bėgant laikui tai įtakoja ir intensyvina raumenų augimą. Tačiau dėl to, kad avint šiuos batelius bus naudojama daugiau raumenų, nei avint įprastą treniruočių avalynę, gali prireikti daugiau laiko priprasti prie batelių. Tam, kad koja adaptuotųsi prie pasikeitusios avalynės yra rekomenduojama prie jos pereiti palaipsniui: pradėti nuo mažesnio laiko intervalo avinti Free batelius ir tik po truputį ilginti laiką avint šiuos batelius, kol nebesijaus jokio diskomforto.

Įvairių spalvų Nike Free 5.0 batelius galite įsigyti krepsininkas.net elektroninėje parduotuvėje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.