Krepšinio konstrukcijos Krepsininkas.net parduotuvėje

krepsinio-stovas-turnyrams-spaldingPagaliau atėjus tikrajam pavasariui ir vis labiau šildant saulei krepšininkai uždaras krepšinio sales vis dažniau keičia į lauko krepšinio aikšteles. Žinoma, lauko krepšinį galima žaisti ne tik specializuotose lauko krepšinio aikštelėse, bet ir tiesiog savo kieme, tereikia įsigyti krepšinio konstrukcijos – stovą ar lentą, priklausomai nuo poreikio.

Krepsininkas.net parduotuvė turi nemažą įvairių krepšinio stovų bei lentų pasiūlą. Čia galite išsirinkti stovą ar lentą namų kiemo aikštelei, mokyklos sporto salei ar lauko stadionui. Galite įsigyti ne tik jau sukomplektuotą krepšinio stovą, bet ir pagal savo poreikius: yra galimybė pasirinkti jums tinkamą komplektaciją derinant stovo tipą, lentą ir lanką. Krepšinio stovai gali būti mobilūs arba stacionarūs (įbetonuojami).

Žinoma, populiaresni yra mobilūs krepšinio stovai, kadangi juos galima pervežti iš vienos vietos į kitą, yra kompaktiški ir lengvai transportuojami, priešingai nei stacionarūs krepšinio stovai. Kai kurie krepšinio stovai turi lengvai naudojamą aukščio reguliavimo mechanizmą, kurio pagalba stovą naudoti galima ir 250cm ir standartiniame 305cm aukštyje. Stovai bei lankai dažniausiai yra pagaminti iš plieno, o visos lentos yra visiškai atsparios atmosferos poveikiui.

Krepsininkas.net parduotuvėje pagal pardavimus krepšinio stovų kategorijoje pirmauja Spalding firma. Turbūt tai įtakoja puikus Spalding krepšinio stovų kainos ir kokybės santykis. Žinoma, krepsininkas.net parduotuvė pasiūloje turi ne tik užsienio kompanijų krepšinio stovų ar lentų, bet ir Lietuvos gamintojų variantų, kurie nei kiek nenusileidžia užsienio kompanijų gamintojams. Krepšinio stovų ir lentų asortimentą galite rasti krepsininkas.net parduotuvėje: www.krepsininkas.net/stovai-lentos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.