Velykinės dovanos krepšininkams

nike-dominate-krepsinio-kamuolysArtėja didžiausia pavasario šventė Šv.Velykos. Nors ši šventė nėra taip susieta su dovanomis, kaip pavyzdžiui Kalėdos arba Naujųjų metų išvakarės, tačiau ir per Velykas dalis žmonių yra linkę palepinti savo artimuosius tam tikrais siurprizais, dovanomis. Velykinės dovanos pradžiugins kiekvieną krepšininką.

Jeigu ieškote Velykinių dovanų krepšininkams galime jums rekomenduoti keletą prekių, kurios mūsų nuomone labiausiai tiktų tokiai šventei.

Krepšinio kamuolys

Šylant orams vis daugiau vaikų laisvą laiką leidžia lauko krepšinio aikštelėse, todėl krepšinio kamuolys būtų puiki pavasarinė dovana jaunajam krepšininkui. Mūsų manymu, Nike Dominate krepšinio kamuolys skirtas laukui būtų išties geras variantas. Jo kaina nesiekia nė 20 eurų, o kamuolio dizainas išties išskirtinis. Turime keletą spalvų šio modelio spalvų. Tokie spalvų išmarginti kamuoliai gražiai derinasi prie Velykų atributo – margučių.

Krepšinio kojinės

Krepšinio kojinės taip pat puiki dovana krepšininkui. Visų pirma, tai labai praktiška dovana, nes kojines atsinaujinti reikia nuolat. Krepsininkas.net el.parduotuvėje galite rasti didelį krepšinio kojinių pasirinkimą. Yra daug spalvų variantų, tad priderinti prie krepšininko aprangos ar avalynės nebus sudėtinga.

Krepšinio aksesuarai

Krepšinio aksesuaras, toks kaip pvz raištis ant riešo, ar krepšinio rankovė, yra geras dovanos variantas krepšininkui. Tokia dovanėlė reikalauja nedaug lėšų, o nuotaiką jos gavėjui tikrai pakelsite.

Visas šias ir daugelį kitų krepšinio prekių rasite www.krepsininkas.net el.parduotuvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.