Dovanos krepšinio treneriams

krepsinio-trenerio-strategine-lentaNenumaldomai artėjant didžiausioms metų šventėms krepšininkams tenka susirūpinti dovanomis ne tik artimiesiems, draugams, bet ir treneriams. Kiekvienos save gerbiančios krepšinio komandos žaidėjai tiesiog privalo pasveikinti ir parodyti dėmesį savo komandos treneriui. Tačiau ieškant dovanos dažnai iškyla klausimas ką originalaus, vertingo ir prasmingo būtų galima padovanoti treneriui. Krepsininkas.net kolektyvas siūlo dovanoti ne tik vertingas, bet ir praktiškas dovanas.

Pastaruoju metu ypatingai populiarėja vardinės taktinės krepšinio trenerio lentos. Dovana išties originali, praktiška, paženklinta trenerio pavarde ar komandos pavadinimu/logotipu (lipdukus ar užrašus uždeda įvairiose kanceliarijos parduotuvėse ir kitose įstaigose). Viena populiariausių taktinių krepšinio lentų krepsininkas.net parduotuvėje šiuo metu yra magnetinė taktinė krepšinio lenta Molten. Lenta naudojama iš abiejų pusių, yra didesnė nei įprastos bei prie jos pridedama speciali lentos rankinė, todėl atrodo solidžiai ir estetiškai.
Šią bei kitas taktinių krepšinio lentas galite įsigyti krepsininkas.net parduotuvėje: http://www.krepsininkas.net/paieska?vars/name/taktine+lenta.

Dar viena puiki dovana treneriui būtų švilpukas, be kurio neįsivaizduojama nei viena treniruotė. Jį išgraviravus švilpukas taptų unikalus, asmeniškesnis. Ši dovana puikiai tiktų ir teisėjui. Vienas iš populiariausių krepsininkas.net parduotuvėje yra profesionalus švilpukas Molten Dolphin. Įvairių švilpukų taip pat galite įsigyti krepsininkas.net parduotuvėje: http://www.krepsininkas.net/paieska?vars/name/svilpukas.

Dovanas ne tik treneriams, bet ir patiems krepšininkams ar krepšinio fanams galite išrinkti platų krepšinio prekių asortimentą siūlančioje krepšinio prekių parduotuvėje – http://www.krepsininkas.net/parduotuve.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.