Nike Lunar Hyperdunk 2014 debiutas jau šią savaitę

Nike Hyperdunk 2014Jau šią savaitę, liepos 16 dieną, parduotuvėse pasirodys ilgai laukti Nike Lunar Hyperdunk 2014 bateliai. Vieni perkamiausių batelių pasaulyje „Nike Hyperdunk“ šiais metais nežymiai pakeitė dizainą, tačiau pagrindinės technologijos, dėl kurių bateliai buvo tokie mėgstami ir perkami, išliko. Kaip ir visuose ankstesniuose Hyperdunk modeliuose, taip ir naujuosiuose Hyperdunk 2014 tradiciškai išlieka Hyperfuse, Lunarlon ir Flywire technologijos.

Visame pade išdėstyta Lunarlon technologija suteikia minkštumą ir apsaugo nuo smūgio jėgos. Hyperfuse paviršius pasižymi lengvumu, tvirtumu bei puikia oro ventiliacija, todėl batelis yra ne tik lengvas ir patvarus, bet ir puikiai praleidžiantis orą. Paviršiuje taip pat naudojama naujausia“Flywire“ sistema, kuri užtikrina geresnį batelių stabilumą. Dar viena naujovė – batelių kulne esančios išpjovos, kurios suteiks išskirtinį derinį Nike Elite Basketball kojinėms.

Šios savaitės pabaigoje Hyperdunk krepšinio kedai pasieks ir mūsų parduotuvę. Savo pirkėjams paruošėme specialų pasiūlymą! Kviečiame sekti naujienas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.