Lauko krepšinio bateliai

Nike zoom crusader outdoorAtkeliavus šiltiems orams krepšinio salė dažnai pakeičiama į lauko krepšinio aikštelę ar bėgiojimą lauke ir fizinį pasirengimą. Tam reikalinga ir atitinkama avalynė.

Krepsininkas.net parduotuvė siūlo įsigyti lauko krepšinio batelius Nike Zoom Crusader Outdoor. Šių batelių padas yra pritaikytas lauko krepšinio aikštelių dangai, kuri dažniausiai būna slidesnė, ne tokia lygi ir stabili kaip salėje. Nike Zoom Crusader padas iš įvairių linijų ir raštų užtikrina mikštumą, patvarumą ir sukibimą. Greitai reaguojanti amortizacinė suglaudinto oro sistema Nike Zoom Air garantuoja visokeriopą apsaugą nuo smūgio jėgos ir itin gerą amortizaciją. Ši sistema yra labai lengva, o oro pagalvėlė prispaudžia koją arčiau žemės ir pėda geriau ją pajunta. Batelyje esanti „kojinė“ puikiai prispaudžia ir stabilizuoja čiurną, todėl rizika patirti traumą su šiais bateliais yra dar mažesnė. Lauko krepšiniui skirtus batelius rasite čia:

http://shop.krepsininkas.net/krepsinio-bateliai/nike-bateliai/nike-zoom-crusader-outdoor

ir

http://shop.krepsininkas.net/krepsinio-bateliai/nike-bateliai/nike-zoom-crusader-outdoor-oranziniai

Tiems, kurie šiltuoju metų laiku dėmesį skiria fiziniam pasirengimui ir siekia maksimalių rezultatų siūlome įsigyti specialius treniruočių batelius. Siekiant išvengti įvairių traumų, kurios dažniausiai siejamos būtent su fizinio pasirengimo laikotarpiu, ypatingai svarbu pasirinkti tinkamą treniruočių avalynę. Fizinio pasirengimo laikotarpiu dažnai tenka bėgioti nelygiais paviršiais, asfaltu, todėl krepsininkas.net parduotuvėje visi bateliai siūlomi su lanksčiu ir paminkštintu padu, kuris amortizuotų ir „neapkrautų“ kojų. Krepsininkas.net parduotuvėje siūlomus treniruočių batelius rasite paspaudę čia: treniruočių bateliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.