Nike Hyperdunk 2013 aprašymas

Nike Hyperdunk 2013Naujausi Nike kompanijos krepšinio bateliai „Hyperdunk 2013“ yra neabejotinai populiariausia krepšinio avalynė šiuo metu tiek Lietuvoje, tiek ir Europoje. Stebint Europos šalių krepšinio rinktinių kontrolines varžybas, galima pastebėti, jog ne maža dalis jų žaidėjų rungtyniauja su šiais kedais. Lietuvos nacionalinėje krepšinio rinktinėje taip pat eilė krepšininkų jau žaidžia su naujaisiais hyperdunk’ais.

Donatas Motiejūnas, Linas Kleiza, Robertas Javtokas, Renaldas Seibutis jau laksto aikštelėje su melsvos spalvos Nike Hyperdunk krepšinio batais. Ši spalva Europoje yra dominuojanti, nes gamintojai panašu, kad kol kas neskuba įvesti į rinką naujų šio modelio spalvų. Visgi, daugelis dar neskuba įsigyti šių batelių, nes laukia kokius spalvinius atspalvius dar pristatys Nike kompanija.  Viena jų yra pateikta ir šio straipsnio paveikslėlyje. Tiesa, kada ją turėsime mūsų elektroninėje parduotuvėje kol kas tiksliai atsakyti negalime. Belaukiant naujų spalvų, kviečiame susipažinti su šių metų Hyperdunk kedų aprašymu.

Nike Hyperdunk 2013 modelio aprašymas

Nike Hyperdunk 2013 batelių svoris siekia 355 gramus. Kedų viršutinė dalis pagaminta iš sintetinių medžiagų, tokių kaip:

  • dirbtinės odos, kuri stipresnė, lengvesnė ir patvaresnė negu natūrali oda, neišsitampo.
  • tinklelio iš nailono arba poliesterio pluošto, kuris itin lengvas ir laidus orui.

Taip pat viršutinei kedų daliai gaminti panaudotos šios technologijos:

  • Nike Flywire – lengviausia ir tvirčiausia „Nike“ siūloma medžiaga, susidedanti iš sintetinės medžiagos gijų, kurios išdėliojamos kabančių tiltų principu. Ši technologija užtikrina maksimalų stabilumą pėdai, garantuoja, jog avalynė neišsitampys, o pėda nepradės slidinėti.
  • Nike Fuse – 2010 metais sukurta revoliucinė „Nike“ technologija, pritaikyta viršutinei batelių daliai ir labiausiai išsiskirianti tuo, kad užtikrina ypatingą lengvumą, laidumą orui, patvarumą ir puikų prisitaikymą prie kojos.

Kuriant batelių padą buvo panaudota praėjusių metų revoliucinė medžiaga – Lunarlonas. Nike Lunarlon tai amortizacinė medžiaga, kuri primena putas. Ji įsitempia kaip raketės stygos ir grąžina smūgio energiją atgal į pėdą.

Nike Hyperdunk 2013 kedų pado raštą sudaro lygiagrečių linijų zigzagas, užtikrinantis puikų sukibimą įvairiomis kryptimis, kai reikia greitai sustoti, startuoti arba suktis.

Batelių priežiūra

Šluoste, sudrėkinta šaltu vandeniu su šiek tiek muilo, švelniai pavalykite paviršių. Valykite iškart nusiavę, kol purvas neįsigėrė, ir leiskite paviršiui savaime išdžiūti. Tačiau šių batų nepatartina mirkyti vandenyje, skalbti skalbyklėje ar dėti džiovinti į karšto oro džiovykles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.