Populiariausi krepšinio bateliai 2012-2013 metais?

Nike-Hyperdunk-lunar-2012Jau prabėgo pirmasis 2013 metų pusmetis ir galime pasižvalgyti kokie gi krepšinio bateliai buvo populiariausi 2012-2013 metų sezone. Iškart galime konstatuoti faktą, jog krepšinyje lyderės pozicijas ir toliau išlaikė Nike kompanija, kurios pristatyti kedai krepšininkų tarpe buvo populiariausi.

Nike Hyperdunk. 2012 metų antrąjį pusmetį pasirodžiusi naujausia Nike Lunar Hyperdunk versija neabejotinai buvo populiariausia krepšinio avalynė 2012/2013 sezone. Lietuvoje ypatingai populiarūs buvo žalios (salotinės) spalvos Hyperdunk kedai, kurie ir buvo pirmiausiai „išluoti“ iš Lietuvos sporto prekių parduotuvių. Įdomus faktas, jog ši spalva didelio populiarumo sulaukė tik mūsų šalyje ir galiausiai kitose valstybėse esančios Nike parduotuvės/sandėliai salotinės spalvos Hyperdunk 2012 modelius atsiuntė būtent Lietuvos rinkai.

Nike Hyperfuse. Nike Hyperfuse 2012 modelis prekyboje pasirodė panašiu laiku, kaip ir Hyperdunk bateliai, tačiau toli gražu nesulaukė tokios sėkmės, kaip pastarieji kedai. Visgi dėka sėkmingų 2010 ir 2011 metų modelių buvo pakankamai aktyviai perkamas ir 2012 variantas. Kitaip sakant buvo populiarus iš inercijos, nes Nike Hyperfuse kedų fanai tikėjosi, kad 2012 metų modelis bus dar sėkmingesnis, tačiau, kaip teko skaityti atsiliepimus, daugelis pastaruoju modeliu nusivylė. Tiek išvaizdos, tiek ir patogumo prasme.

Nike Kobe. Skirtingai nuo Hyperdunk ir Hyperfuse modelių Nike Kobe bateliai į rinką paleidžiami pusmečiu ankščiau – pavasarį. Šiuo metu pardavime yra Kobe 8 versija, kuri pagal pardavimus nedaug nusileidžia minėtajam Hyperfuse modeliui. Visgi kadangi Kobe kedai išleidžiami antroje sezono pusėje, todėl nėra taip aktyviai perkami, kaip galbūt galėtų būti, jei jų debiutas įvyktų prieš pat krepšinio sezoną.
Taip pat į populiariausiųjų gretas būtų galima įrašyti ir Lebron James bei Kevin Durant vardinius krepšinio batelius, kurie prekyboje pasirodo tarpsezoniu.

Tuo tarpu Adidas kompanija užima antrą vietą pagal krepšinio kedų pardavimus pasaulyje. Visgi taip dažnai „kepti“ naujų modelių, kaip Nike, Adidas matomai galimybių neturi, o galbūt ir tokio poreikio, paklausos nėra. Dažniausiai Adidas kompanija susikoncentruoja į vieno modelio kūrimą bei populiarinimą. Tarpsezoniu prekyboje dažniausiai pasirodo ne naujas modelis, o atnaujintas, patobulintas sezono pradžioje išleistas krepšinio batelių modelis. Kaip pvz 2011/2012 sezone pasirodę Adidas Crazy Light ir Crazy Light 2 modeliai bei 2012/2013 sezone Adidas Rose 3 bei Adidas Rose 3.5 kedai.

O su kokiais jūs krepšinio bateliais sportavote 2012-2013 metų sezone? Kviečiame išsakyti nuomones komentarų formoje (po straipsniu). Taip pat galite pridėti ir savo atsiliepimą, įvertinimą apie turėtus kedus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.