Krepšinio bateliai. Kokius pasirinkti? Pigesnius ar brangesnius?

krepsinio-bateliai-nikeNike ir Adidas, dvi kompanijos, kurios jau eilę metų parduoda daugiausiai krepšinio kedų pasaulyje. Tiesa, šios dvi įmonės ir investuoja daugiausiai į savo prekinių ženklų garsinimą, reklamą. Dėl šios priežasties minėtų batelių kainos yra aukštesnės nei kitų firmų, tad tenka skaityti nemažai komentarų, kaip pvz „koks tikslas pirkti garsių firmų brangesnius batelius, jei galima nusipirkti mažiau žinomų įmonių už kur kas mažesnę kainą?“. Tik iš dalies galima sutikti su tokiu teiginiu. Kodėl?

Visų pirma, tiek Nike, tiek ir Adidas, daug lėšų investuoja ne tik į marketingą, bet ir į naujų technologijų kūrimą, kurių pagrindu ir kuriami naujausia krepšinio avalynė. Pažangių technologijų pagalba galima sukurti ypatingai lengvus bei tuo pačiu ir patvarius krepšinio batus. Tokių batelių padai gerai amortizuoja ir „sugeria“ smūgius ir tuo pačiu tausoja krepšininkų sąnarius, stuburą, o kedų paviršiaus sienelės gerai praleidžia orą, leidžia kojai „kvėpuoti“. Tokiomis savybėmis pigūs kedai „pasigirti“ negali, nes yra kuriami iš prastesnių medžiagų, netaikant modernių technologijų.

Žinoma, jei jūs sportuojate tik keletą kartų per mėnesį, tad galbūt ir neverta investuoti 300-400 litų į krepšinio avalynę, tačiau jei sportuojate aktyviai, 5 ar daugiau kartų per savaitę ir dar su dideliu intensyvumu, tuomet tokios detalės, kaip batelių lengvumas, oro pralaidumas, čiurnų apsauga, gera padų amortizacijos sistema yra labai svarbu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.